O nas

Firma DEMAX Spółka Jawna powstała 01.09.1990 r. w Jamnie koło Bytowa.

Zaczęła od produkcji artykułów dekoracyjnych, takich jak narzuty i poduszki dekoracyjne. Od początku istnienia na rynku zajmowała się handlem hurtowym, a od roku 1997 również detalicznym.
W 1995 r. firma przeniosła się do Bytowa. W 1997 firma otworzyła dla mieszkańców Bytowa i okolic 200 metrowy sklep o nazwie „ C&D Market” z artykułami pościelowymi, tkaninami, firankami oraz bielizną.

W roku 2001 rozbudowa firmy o dodatkowe kilkaset m2 spowodowała zwiększenie ekspozycji produktów tekstylnych i wyposażenia wnętrz do 1000 m2.

Systematycznie rozszerzając ofertę handlową oferujemy naszym klientom wyroby wielu największych producentów artykułów pościelowych, ręczników, koców, kołder, poduszek, obrusów, narzut, płaszczy kąpielowych, karniszy, firanek, bielizny dziennej i nocnej.

W ostatnich latach wprowadziliśmy również do naszej oferty meble sosnowe oraz materace oraz wiele innych artykułów dekoracyjnych. Od roku 2011 można zakupić systemy oświetlenia wnętrz i oświetlenia zewnętrznego. W roku 2013 udoskonaliła projektowanie dekoracji okiennych. Wprowadziliśmy możliwość dokonania pomiarów okien przez naszych pracowników oraz możliwość wieszania gotowych dekoracji u klienta.

Dla wymagających klientów proponujemy usługę od projektu ,poprzez dobór tkanin u klienta przez uszycie ,montaż karniszy oraz powieszenie dekoracji . Będąc u klienta , korzystając z szerokich możliwości technicznych umożliwiamy dobór obrazów, ceramiki, kwiatów. Wszystko po to aby czuć się dobrze we własnym domu lub mieszkaniu.

Wiele artykułów to wyroby znanej marki Eurofirany.
Obecnie firma nasza oferuje w sprzedaży hurtowej i detalicznej ,towary wielu wiodących marek rynku tekstylnego i artykułów dekoracyjnych, między innymi :

GRENO, EUROFIRANY, BIELBAW, DETEXPOL, JOHN COTTON, PIÓREX, BIRUNA, DARYMEX, DECORAMA, JANPOL, MIVIENA

Ofertę rodzimych producentów wzbogaciliśmy importem serwetek i obrusów z Niemiec.

Nasza oferta handlowa może zaspokoić prawie wszystkie potrzeby handlu detalicznego, zakładów pracy, zakładów gastronomicznych oraz branży turystycznej tj. hoteli, pensjonatów, ośrodków wczasowych.

Dostarczamy artykuły tekstylne do sklepów, zaopatrujemy hurtownie w serwetki, obrysy, poszewki na poduszki.

Klientów zapraszamy do naszej siedziby w Bytowie przy ul. Drzymały 6/8.

W pobliżu sklepu znajduje się duży ogólnodostępny parking. Natomiast na tyłach naszego obiektu jest bezpłatny parking dla kilkunastu pojazdów.

Chcesz abyśmy zadzwonili w dogodnym Tobie momencie? Wypełnij formularz poniżej.Wypełnij formularz po prawej.


Telefon - zadzwoń lub wyślij SMS z miejscem montażu, spotkania, dostawy oraz najlepszymi godzinami kontaktu:

501 636 356


Przyjedź do nas:

Drzymały 6-8
77-100 Bytów